Jdi na obsah Jdi na menu
 


Početí Zlatoslava Lockharta

16. 10. 2007

„Albusíčkůůů!“ zašvitořila sladkým hláskem mladá blondýna. Bez zaklepání vtrhla do ředitelny bradavické školy čar a kouzel a začala se lísat na svého starého známého – Albuse Brumbála. „Miláčku,“ zamrkala svůdně očima, „pojď na to!“ vykřikla a vrhla se na něj.

Milence bradavického ředitele nemohlo být víc než třicet. Byla to atraktivní žena s bujným poprsím a v sexu neměla nikdy zábrany. Upřímně řečeno – dala každému, kdo jí přišel pod… podvazek. A ze všeho nejraději zneužívala Albuse – přece jenom jí za to platil.

„Ty jeden bejku!“ křičela a strhávala z něj i ze sebe oblečení.

Když už měl na sobě jenom trenky (růžové s červenýma srdíčkama J ), svezla se s ním tato nadržená dáma na podlahu (nejspíš měla v úmyslu ji vyleštit, protože z Brumbála začala stahovat i ty trenky).

Vtom ale do ředitelny vtrhla profesorka McGonagalová.

„Albusi?“ zašeptala nevěřícně se slzami v očích. „Tohle… tohle… co to má znamenat?! Vždyť se máme příští týden brát!“ Podívala se na blondýnu. „Lockhartová?! Ty stará děvko!“ zaječela a vrazila ženě facku, div se jí hlava neotočila třikrát dokola (s malou přestávkou na oběd J ). Potom vyběhla z ředitelny a utíkala pryč, co jí nohy stačily.

„Kurva!“ zaklel Albus, oblékl si stažené trenky a vyběhl ven za její snoubenkou. (Nutno podotknout, že v ten den měli studenti Bradavic vskutku zajímavou podívanou – přece jenom každý den nevidíte běžet po chodbě ředitele školy jen v trenkách J )

Slečna Lockhartová si mezitím v ředitelně upravovala pošramocenou hlavu. Červený otisk dlaně na tváři zamaskovala make-upem, ale co s tou nezkrotnou touhou na sex? Zrak jí padl na ohnivého ptáka sedícího na bidýlku u ředitelova stolu…

 

„Fawkesi! Ano! Ano! Ještě!“ řvala vzrušeně blondýna uprostřed ředitelny, když ji znásilňoval pták Brumbálova ptáka J .

 

„Gratuluji, slečno Lockhartová. Jste těhotná!“ Christin doufala, že je to jenom zlý sen. Vždycky si přece dávala pozor! A brala antikoncepci! Proč se to muselo stát zrovna jí?! „Nevypadáte příliš nadšeně, slečno. Doufám, že neuvažujete o možnosti potratu?“

Ne. Možná, že byl konečně čas se usadit – koneckonců užívat si může i jako svobodná matka. A navíc by mohla vydělat na alimentech… Jenom když dokáže, čí to dítě je.

 

O pár měsíců později…

 

„Výborně! Už jsou venku ramínka! Ještě jednou pořádně zatlačte, za chvíli z vás bude maminka!“ Christin Lockhartová ležela na porodním sále a cítila se jakoby ji právě přejíždělo několik parních válců za sebou. Takhle hrozně jí nebylo ani tehdy, když do ní ten černoch strčil svůj extrémně velký penis. Tehdy ji málem probodl skrz na skrz, ale teď se cítila jako roztržená v půli.

„Áááááá!“ brečelo novorozeně.

„Gratuluji! Je to zdravý chlapec!“ předal léporodník dítě novosmažené (J) matce. Ovšem… Christin jaksi z dítěte neviděla nic, než záři. Dítěti svítily zlatě vlasy až oslnivou září – a to doslova.

„Proboha! Dejte to pryč! Vždyť oslepnu!“ křičela žena se zavřenýma očima. Sestra si od ní vzala malého chlapce a zeptala se: „Jak se bude jmenovat?“

Christin se stále ještě zavřenýma očima ucedila mezi zuby: „Zlatoslav!“

 

Během pár let Zlatoslavovy vlasy zář postupně ztrácely. Ale Christin po Fawkesovi žádné alimenty nevysoudila…

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ou jéééé :o)

(Enervate (enervate.blog.cz), 23. 1. 2008 14:32)

Já u toho slzím smíchy... áááá. To bylo mazecký! Luxusní! :o)) Pták Brumbálova ptáka ... já nemůžuuu...:o))))

heh

(haňula, 16. 12. 2007 17:46)

tak tohle bylo fakt jako drsný děsně jsem se u toho nasmála máš vážně super nápady

Super.. xD

(Maysie ( http://maysie.blog.cz/ ), 7. 11. 2007 21:47)

Tak tohle sem četla se slzama smíchu v očích..moc povedená..=)

....

(Susie, 19. 10. 2007 20:09)

Díky :-* Ani nevíš, jaks mě potěšila... Všichni takový názor nemají, ale nedivím se. Je to jenom taková kravina pro zasmání... Aspoň jsem se snažila, aby to takové bylo :)

Fawkesi! ANO! :D

(Miracle (Amelia), 18. 10. 2007 23:18)

Super! Já se u toho chlámala jak šílená. Fawkesi. Ano! Ano! Ještě! Tak z toho jsem měla dost. A z ptáka Brmbálova ptáka jakbysmet. :D Už hooodně dlouho jsem nečetla tak povedenou parodii.

.... :D:D:D

(Susie, 17. 10. 2007 21:47)

Ano! Přiznávám se! Jsem perverzák! Ale vbc mě to nsr :D:D:D

:D:D:D ty si tragéd :D:D:D

(LilyJane, 17. 10. 2007 21:43)

Tak úchylnou bejkárnu sem ještě nečetla :D:D:D fakt to nemá obdoby :D:D:D Tohle už částečně vyvážilo tu slaďárnu:D:D sice je to drobet víc úchylný :D ale co už s tebou :D aspoň tě v tom poznávám (perverzáku :D:D:D) Ale stále čekám na depkoidní část :D:D:D

no nadpis, no...

(aiya, 17. 10. 2007 21:19)

Já se normálně poseru... To je božííí!